TEENUSED

Previous slide
Next slide
shutterstock_680716669

Helitehnika rent

Rendi oma sünnipäevale, firmapeole või mõnele muule sündmusele helitehnika Wildin’ Estonia kaudu. Leiame sobiva lahenduse nii sise- kui ka välisürituste helindamiseks.

wer

Valgustehnika rent

Rendi oma sünnipäevale, firmapeole või mõnele muule sündmusele valgustehnika Wildin’ Estonia kaudu. Leiame sobiva lahenduse nii sise- kui ka välisürituste valgustamiseks ning erieffektide loomiseks.

shutterstock_415922566

DJ teenus

Telli oma sünnipäevale, firmapeole või mõnele muule sündmusele diskori Wildin’ Estonia kaudu. Leiame sobiva diskori just Sinu muusikamaitsele.

shutterstock_683216719

Artistide vahendamine

Telli oma sünnipäevale, firmapeole või mõnele muule sündmusele artist Wildin’ Estonia kaudu. Leiame sobiva artisti just Sinu muusikamaitsele.

shutterstock_1349624264

Õhtujuhi teenus

Telli oma sünnipäevale, firmapeole või mõnele muule sündmusele õhtujuht Wildin’ Estonia kaudu. Leiame sobiva õhtujuhi, et Sinu sündmust veelgi edukamalt läbi viia.

shutterstock_167718563

Baari teenus

Telli oma sünnipäevale, firmapeole või mõnele muule sündmusele baar Wildin’ Estonia kaudu. Leiame sobiva lahenduse, et pakkuda Sinu seltskonnale nii alkoholiga kui ka alkoholivaba joogi naudingut.

shutterstock_577467307

Meelelahutajate vahendamine

Telli oma sünnipäevale, firmapeole või mõnele muule sündmusele meelelahutaja Wildin’ Estonia kaudu. Leiame sobiva meelelahutaja just Sinu maitsele.

1-234

Terviklahendus Sinu sündmusele

Telli oma sünnipäevale, firmapeole või mõnele muule sündmusele terviklahendus Wildin’ Estonia kaudu. Leiame sobiva lahenduse, et pakkuda meeldejäävat elamust.
Oleme valmis erinevate koostööpartneritega kujundama just Sulle sobiva lahenduse.