Wildin’ Estonia keskkonna privaatsustingimused

Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsustingimused, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. 

 

  1. ISIKUANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

1.1. Isikuandmed on andmed, mida Wildin’ Estonia kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks.

1.2. Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul järgnevatel viisidel:

  • kontaktandmete (sh teie nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, arvelduskonto number) esitamisel meie keskkonnas;
  • keskkonna kasutamisel kasutaja veebilehitsejas küpsiste (cookies) kaudu külastuste statistika kogumiseks ja reklaamide kasutamiseks kolmandate osapoolte platvormidel;
  • ostu sooritamisel ostja tuvastamiseks klienditeeninduslikel eesmärkidel.

1.3. Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente uudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis, saab ennast sellest igal ajal eemaldada kirjutades klienditeeninduse aadressile wildin@wildin.ee. 

1.4.Kogutud isikuandmeid kasutame muuhulgas kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.

1.5. Kliendil on õigus saada ligipääs oma isikuandmetele ning neid täiendada. Samuti on õigus saada informatsiooni oma isikuandmete töötlemise kohta.

1.6. Kliendi paremaks teenindamiseks võib Wildin’ Estonia avaldada teavet kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kellele osutab Wildin’ Estonia teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks korraldajad, sponsorid, maksete vahendusteenuste pakkujad jm partnerettevõtted.

1.7. Wildin’ Estonia MTÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Wildin’ Estonia MTÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

 

  1. ISIKUANDMETE KAITSE

2.1. Wildin’ Estonia rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

 

  1. TURVALISUS

3.1. Kõiki Wildin’ Estonia platvormi kasutamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

3.2. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

 

  1. PRIVAATSUSTINGIMUSTE MUUDATUSED

4.1. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsustingimusi muuta. Meie keskkonda kasutama asudes eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega.

4.2. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust klienditeeninduse aadressil wildin@wildin.ee

Privaatsustingimused kehtivad alates 29.03.2020